НАК пропонує до Вашої уваги ексклюзивні інвест-проекти та нерухомість.
Компанія надає професійні послуги на ринку злиття та поглинання M&A:

Продаж активів або його часток
пошук потенційних покупців для діючого бізнесу

Купівля активів
підбір та рекомендація проектів злиття/поглинання

Залучення інвестицій
визначення стратегічних та фінансових партнерів, супровід переговорів та проектів в цілому

       

M&A НЕРУХОМІСТЬ

ПРОЕКТ «ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС DUKLEY В БУДВІ»

DUKLEY - ВАША НАДІЙНА ГАВАНЬ

Націлений на вимогливого покупця, житловий комплекс Dukley в Будві зі своєю бухтою для яхт є новим елегантним зразком сучасного стилю життя на узбережжі. Задуманий групою всесвітньо відомих девелоперів, будівельників зі світовим ім'ям, архітекторів, відзначених численними нагородами, що працюють спільно з творчою командою консультантів по дизайну, із застосуванням технологій світового рівня. Dukley Garden пропонує своїм жителям виняткові зручності та послуги. Підносячись над одним з самих незвичайних узбереж в світі, ця колекція престижних резиденцій, елітний приморський селище, поєднує в собі супер - сучасну інфраструктуру, витончений сучасний дизайн і зручності класу «люкс», високо піднімаючи планку стандартів курортного способу життя Чорногорії.

 

СТАТИ ВЛАСНИКОМ ШМАТОЧКА РАЮ

Комплекс складається з 202 елегантних сучасних апартаментів площею від 80 до 212 кв. м., що мають одну, дві або три кімнати. У Dukley Gardens також виставлено на продаж обмежена кількість пентхаусів площею до 535 кв. м. Кожна резиденція, побудована відповідно до найвищих міжнародних стандартів, має просторе житловий простір на відкритому повітрі. Розкішна внутрішня обробка апартаментів - від вбудованих кухонь, чудових світильників і сантехніки до висококласної побутової техніки - виконана на найвищому рівні, а її дизайн розроблений з підвищеною увагою до якості і кожної деталі.

Стандарти, використані при створенні Dukley Gardens, - від дизайну, архітектури та вибору місця розташування до інфраструктури і всього комплексу послуг, є найбільш передовими в Чорногорії. Резиденції Dukley Gardens мають прямий доступ до піщаного пляжу, розташованого навпроти комплексу та що пропонує повний спектр послуг для відпочиваючих. Крім того, в безпосередній близькості від Dukley Gardens знаходяться магазини і бутіки - їх можна знайти на двох перших рівнях вежі Dukley Residences, розташованої по сусідству з комплексом, біля воріт в старе місто Будви. Магазини знаходяться всього в двох кроках від комплексу і одночасно дозволяють забезпечити власників нерухомості всім необхідним. Dukley Gardens гарантує своїм мешканцям повну приватність, огороджуючи їх від різних відвідувачів, які не проживають в комплексі.

Власникам апартаментів, бажаючим отримувати регулярну прибуток від своїх інвестицій, Dukley Gardens пропонує професійну цілорічну програму з управління нерухомістю. Здійснюючи контроль за здачею в оренду апартаментів на короткий і тривалий термін, команда Dukley стежить за кожною деталлю, включаючи маркетинг і бронювання, трансфери з / в аеропорт, передачу ключів, забезпечення безпеки і змісту апартаментів.

 1. Ресторан

2. Пляж Dukley

3. Пляж бар

4. Пляж «VIP»

5. Пляж «Laguna»

6. Пляж і Ресторан «Tanga»

7. Басейн

8. Готель (фітнес, магазини)

9. Кафе Dukley

10. Спа центр Dukley

11. Офіс продажу

12. Reception

13. Дитячий садок

14. Школа

15. Керуюча компанія Stratex

16. Парковка

17. Пункт електрокарів

18. Водне таксі (в порт Dukley)

Стор. 32

ТЕХНОЛОГІЯ УПРАВЛІННЯ АПАРТАМЕНТАМИ

Кожна резиденція Dukley Gardens оснащена супер - сучасною системою безпеки «розумний дім», якою модно управляти дистанційно через персональний пристрій, наявне у кожного власника нерухомості. Оснащення і клімат - контроль в кожному апартаменті, в також мультимедійні системи безпеки і відеоспостереження легко регулюються за допомогою смартфона або планшета.

ПОСЛУГИ

Пропонуючи чудову інфраструктуру п'ятизіркового готелю, Dukley Gardens одночасно забезпечує для своїх жителів виключно особистий сервіс. У розпорядженні в проживаючих знаходиться команда консьєржів, що працює цілодобово і готова виконати будь-який запит - від управління нерухомістю та його змісту, до організації різних заходів та екскурсій, а також здійснення бронювання. Дана послуга дає власникам апартаментів більше вільного часу, коли вони знаходяться в резиденції, а також забезпечують безпеку і недоторканність кожного апартаменту, коли в ньому ніхто не живе.

ПЕРЕВАГИ КОМПЛЕКСУ

• Цілодобовий консьєрж і служба безпеки

• Чи безпечні приватний паркінг і паркінг з обслуговуванням

• Персональні транспортні послуги: місцеві перевезення і трансфер з / в аеропорт

• Прокат автомобілів, мотоциклів і човнів, екскурсійне обслуговування

• Пристань для яхт довжиною до 70 м в Dukley Marina, що має 300 місць для причалу

• Чартери на катері в Будву, Старе місто і Dukley Marina

• Парк гольфмобіля на території комплексу, використовуваних для підвозу оснащення і перевезення людей

• Сучасні системи безпеки «розумний дім»

• Страхування нерухомості та майна

• Дитячий центр, літній табір, дитячий сад, послуги з догляду за дітьми

• Фітнес - центр і центр краси та здоров'я

• Піщані пляжі з повним комплектом послуг, що знаходяться у кількох метрах від комплексу

• Приватний басейн

• Оренда спорядження для водних видів спорту

• Адміністративно - господарське обслуговування і пральня

• Обслуговування в номерах від кухні Dukley Gardens або від Dukley Beach Lounge

• Стильні бари і ресторани

• Пляжний клуб на березі моря

• Організація кейтерингу та різних заходів

• Послуги з управління нерухомістю та здаванням в оренду

• Особисті онлайн рахунку: безпечна лінія інтернету для зв'язку, дистанційного керування і електронного зберігання документів.

 ЛАСКАВО ПРОСИМО В СІМ'Ю DUKLEY: DUKLEY MARINA

Розташована біля стін стародавньої фортеці Старого міста Будви, всього в 100 метрах від будівлі Dukley Residences і в двох хвилинах їзди на катері від житлового комплексу Dukley Gardens, Dukley Marina - одна з кращих гаваней для яхт в Чорногорії. Гавань має 300 місць для причалу і є членом клубу The 1782 Club, об'єднуючим кращі елітні марини світу, обслуговування компанією Camper & Nicholsons. Dukley Marina ідеально розташована і являє собою перший міжнародний порт з повним ко з комплексом послуг при вході в Адріатичне море з Іонічного. Тут можуть пришвартовуватися яхти довжиною до 70 метрів.

 

читати далі >>

ПРОЕКТ «CЕЛИЩЕ ЛАНИ В ЧЕХІЇ»

Лани розташовані недалеко від міста-столиці Прага, в напрямку до Карлових Вар. Вже з періоду середніх віків, ця місцевість входить до складу красивих і глибоких Крживоклатських лісів, популярного ареалу мисливських угідь чеських князів та королів. Охоронна зона «Крживоклатсько» була оголошена Національним заповідником, а також біосферною резервацією ЮНЕСКО. Сьогоднішні Лани - це сучасний населений пункт з населенням 1700 жителів і зі всіма послугами, у тому числі медичним центром і школою. Перевагою міста є також зручне сполучення з Прагою. За проектом містобудівного розвитку Лани, разом із замком Президента Республіки та місцем благоговіння Т. Г. Масарика, туризмом та елітним  житлом-резиденцією, поступово стають знаменним європейським парковим та суспільно-політичним центром з питань виконання численних міжнародних культурно-громадських та наукових функцій.На продаж виставляються будинки корисною площею від 220 до 660 м2 і ділянками від 1000 до 3000 м2. Тел.: (044) 223-77-35 або 289-55-51. E-mail: kiev@aonak.com.ua 
 
читати далі >>

ПРОЕКТ «ПЧЕЛІНА»

Інвестиційний проект з будівництва у Болгарії екологічних селищ. Проект складається з двох напрямків. Перший напрямок - будівництво екологічного житла на південному березі озера «Пчеліна» (ділянка 4,8га). Другий напрямок – будівництво комплексу "Будинок для людей похилого віку" на правому березі озера «Пчеліна» (ділянка 2,3га). Ділянки знаходяться в 40 кілометрах у південно-західному напрямку від столиці Болгарії – Софії.

читати далі >>

ПРОЕКТ «РОДОВИЩЕ ГРАНІТІВ»

Продається родовище гранітів. Розташоване у Житомирській області на приватній земельній ділянці загальною площею до 70 га. Запаси до 25 млн. м3. Глибина розвідки 75 м. Вскришні породи 2,5–7,5 м. Сировина 1-го класу. Придатна для виготовлення буту і щебеню та їхнього використання у будівництві без обмежень. Розвинуті автошляхи, до залізниці - 8 км.

читати далі >>

ПРОЕКТ «ДЕРЕВООБРОБНЕ ПІДПРИЄМСТВО»

Сучасний цілісний майновий комплекс з виробництва підлоги з натурального дерева. Комплекс знаходиться у Обухівському районі (Київська область) та складається з десяти об’єктів. Має власні комунікації и розвинену інфраструктуру.

читати далі >>

Компетентно & конфіденційно


Зв’яжіться з нами! ДО ЗУСТРІЧІ!

+38 (044) 223-77-35

+38 (044) 289-77-35

+38 (044) 289-55-51

Рекомендуємо відвідати сторінку

«міжнародний напрямок»

ПРОПОЗИЦІЇ

НАЦІОНАЛЬНА АДВОКАТСЬКА КОМПАНІЯ супроводжує здійснення інвестицій в Словацьку Республіку, Чорногорію та надає правову допомогу за такими напрямками:

Нерухомість:

Імміграція:

бізнес:

Словаччина

- Продаж і оренда житлової (квартири, будинки) і комерційної нерухомості, оренда квартир в Словаччині, оренда офісу в Словаччині, оренда Комерційної нерухомості в Словаччині, продаж земельних ділянок під будівництво в Братиславі та інших містах Словаччини, включаючи гірськолижні та лікувальні курорти; - Будівництво невеликих квартирних будинків і котеджних селищ у Братиславі та її околицях; - Допомога в пошуку підрядників та організації великого будівництва; - Управління нерухомістю; - Юридичний супровід на всіх етапах укладання угоди при купівлі нерухомості; - Відкриття іпотечного кредиту в словацькому банку.

- Оформлення ВНЖ (вид на проживання - тимчасове місце проживання - Бізнес імміграція), ПМЖ і другого громадянства Словаччини.

- Реєстрація словацької фірми; - Допомога в організації та веденні бізнесу в Словаччині; - Продаж готового бізнесу; - Інвестиції в великий, середній і дрібний бізнес, складання індивідуальних інвестиційних проектів різного масштабу (від невеликих ресторанів і бутіків до великих промислових підприємств і торговельних і бізнес центрів), інвестиції в комерційну нерухомість, готелі, готелі, лікувальні та оздоровчі центри і санаторії на курортах Словаччини; - Інвестиції в будівництво та нерухомість Словаччини.

Чорногорія

- Продаж житлової та комерційної нерухомості та земельних ділянок з дозволом на будівництво на узбережжі Чорногорії, в історичних центрах країни і курортних містах (вся Чорногорія).

- Оформлення статусу для тимчасового проживання в Чорногорії – ВНЖ.

- Допомога в оформленні громадянства Чорногорії (послуга надається тільки великим інвесторам).

- Реєстрація фірми в Чорногорії, допомога в підборі і організації бізнесу, проекти інвестицій в будівництво та нерухомість Чорногорії, управління компанією.

Ласкаво просимо в Чорногорію, Словаччину!КОНТАКТИ:

Центральний офіс:
01004, Україна, м. Київ, вул. Антоновича (Горького), 26, офіс 17

РЕЖИМ РОБОТИ:

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00

Сб. - Нд.: за домовленістю

Тел.: +38 (044) 223-77-35 +38 (044) 289-77-35

Факс: +38 (044) 289-55-51

Свідоцтво №283 Міністерства юстиції України
про державну реєстрацію від 16.02.2000 р.

UA RU EN

Понеділок

15.07.24

Copyright © 2018 NAK. Все права защищены.